26. mai 2018
Eestimaa velotuur ehk Tour of Estonia kulmineerus tänase Tartu GP-ga (173 km), kus finišisirgel näitas väledaimat jalga taanlane Andreas Nielsen (Riwal). Tuuri üldvõidu noppis aastase vahe järel poolakas Grzegorz...
26. mai 2018
Tour of Estonia 2018 kulmineerub tänase Tartu GP-ga. Eestimaa velotuuri viimasele, 172,8 km pikkusele etapile antakse start kell 14.15.   
25. mai 2018
Täna sõidetud Eestimaa velotuuri ehk Tour of Estonia avaetapi Tallinn-Tartu GP (200 km) võitis grupifinišis Minsk Cycling Clubi rattur Yauheni Karaliok.

Tulemused

Prindi
Vali etapp:
Koht Number UCI kood Nimi Riik Meeskond Aeg Kaotus
1. 141 10005354582 STEPNIAK GRZEGORZ POL WIBATECH MERX 7R (WIB) 8h26'19'' 0h00'00''
2. 44 10014676585 NIELSEN ANDREAS STOKBRO DEN RIWAL CERAMICSPEED CYCLING TEAM (RIW) 8h26'22'' 0h00'03''
3. 72 10004503915 PAPOK SIARHEI BLR MINSK CYCLING CLUB (MCC) 8h26'29'' 0h00'10''
4. 11 10008675622 HAVIK PIOTR NED BEAT CYCLING CLUB (BRT) 8h26'36'' 0h00'17''
5. 63 10004864532 LOZANO RIBA DAVID ESP TEAM NOVO NORDISK (TNN) 8h26'36'' 0h00'17''
6. 92 10009421411 ERIKSSON LUCAS SWE NATIONAL TEAM SWEDEN (NTS) 8h26'36'' 0h00'17''
7. 2 10004727419 JAKIN ALO EST NATIONAL TEAM ESTONIA (NTE) 8h26'36'' 0h00'17''
8. 65 10007659243 PLANET CHARLES FRA TEAM NOVO NORDISK (TNN) 8h26'36'' 0h00'17''
9. 3 10003226747 JÕEÄÄR GERT EST NATIONAL TEAM ESTONIA (NTE) 8h26'36'' 0h00'17''
10. 101 10009639255 ABDERRAHIM ZAHIRI MAR TREVIGIANI PHONIX - HEMUS 1896 (TRE) 8h26'39'' 0h00'20''
11. 5 10003214522 TAARAMÄE REIN EST NATIONAL TEAM ESTONIA (NTE) 8h26'50'' 0h00'31''
12. 42 10050033691 RØNNING VINTHER TROELS DEN RIWAL CERAMICSPEED CYCLING TEAM (RIW) 8h26'58'' 0h00'39''
13. 144 10004032251 PATERSKI MACIEJ POL WIBATECH MERX 7R (WIB) 8h26'59'' 0h00'40''
14. 75 10009166682 KARALIOK YAUHENI BLR MINSK CYCLING CLUB (MCC) 8h29'19'' 0h03'00''
15. 132 10009713118 HARAKHAVIK ULADZIMIR BLR NATIONAL TEAM BELARUS (NTB) 8h29'29'' 0h03'10''
16. 43 10050032075 KRON ANDREAS LORENTZ DEN RIWAL CERAMICSPEED CYCLING TEAM (RIW) 8h29'29'' 0h03'10''
17. 23 10011044341 HETHERINGTON BEN GBR MEMIL CCN PRO CYCLING (MPC) 8h30'15'' 0h03'56''
18. 133 10007897501 DUBOUSKI ULADZISLAU BLR NATIONAL TEAM BELARUS (NTB) 8h30'18'' 0h03'59''
19. 27 10008878817 MONCORGE PIERRE FRA MEMIL CCN PRO CYCLING (MPC) 8h30'20'' 0h04'01''
20. 47 10005864844 CLAUSEN PATRICK DEN RIWAL CERAMICSPEED CYCLING TEAM (RIW) 8h30'21'' 0h04'02''
21. 14 10008610247 NÕMMELA AKSEL EST BEAT CYCLING CLUB (BRT) 8h30'21'' 0h04'02''
22. 51 10006601640 DZERVUS DARIJUS LTU NATIONAL TEAM LITHUANIA (NLT) 8h30'22'' 0h04'03''
23. 96 10010993619 LUNDGREN ISAC SWE NATIONAL TEAM SWEDEN (NTS) 8h30'22'' 0h04'03''
24. 123 10016108650 PYYKONEN AIMO FIN NATIONAL TEAM FINLAND (NTF) 8h30'22'' 0h04'03''
25. 32 10007511117 VOSEKALNS ANDRIS LAT NATIONAL TEAM LATVIA (NLV) 8h30'22'' 0h04'03''
26. 64 10005660336 PERON ANDREA ITA TEAM NOVO NORDISK (TNN) 8h30'22'' 0h04'03''
27. 106 10015827541 MAZZUCCO FABIO ITA TREVIGIANI PHONIX - HEMUS 1896 (TRE) 8h30'22'' 0h04'03''
28. 6 10009498506 VAHTRA NORMAN EST NATIONAL TEAM ESTONIA (NTE) 8h30'22'' 0h04'03''
29. 81 10009973705 LAŠINIS VENANTAS LTU STAKI - TECHNORAMA (STC) 8h30'22'' 0h04'03''
30. 61 10006232636 CALABRIA FABIO AUS TEAM NOVO NORDISK (TNN) 8h30'22'' 0h04'03''
31. 13 10014217655 MENGOULAS ALEX NED BEAT CYCLING CLUB (BRT) 8h30'22'' 0h04'03''
31. 104 10015829370 ZANA FILIPPO ITA TREVIGIANI PHONIX - HEMUS 1896 (TRE) 8h30'22'' 0h04'03''
33. 76 10003243723 VORGANOV EDUARD RUS MINSK CYCLING CLUB (MCC) 8h30'22'' 0h04'03''
34. 124 10011027062 JUNTUNEN ANTTI-JUSSI FIN NATIONAL TEAM FINLAND (NTF) 8h30'22'' 0h04'03''
35. 95 10008683706 LUDVIGSSON FREDRIK SWE NATIONAL TEAM SWEDEN (NTS) 8h30'22'' 0h04'03''
36. 1 10014015975 LAUK KARL-PATRICK EST NATIONAL TEAM ESTONIA (NTE) 8h30'22'' 0h04'03''
37. 93 10011048785 ERIKSSON JACOB SWE NATIONAL TEAM SWEDEN (NTS) 8h30'22'' 0h04'03''
38. 131 10015978308 HARBACH ARTSIOM BLR NATIONAL TEAM BELARUS (NTB) 8h30'22'' 0h04'03''
39. 74 10002670110 SOBAL YAUHEN BLR MINSK CYCLING CLUB (MCC) 8h30'22'' 0h04'03''
40. 45 10009765860 GREGAARD WISLY JONAS DEN RIWAL CERAMICSPEED CYCLING TEAM (RIW) 8h30'22'' 0h04'03''
41. 66 10013880882 POLI UMBERTO ITA TEAM NOVO NORDISK (TNN) 8h30'29'' 0h04'10''
42. 41 10051715633 JORGENSEN JONAS AAEN DEN RIWAL CERAMICSPEED CYCLING TEAM (RIW) 8h30'29'' 0h04'10''
43. 102 10015391153 PENALVER ANIORTE MANUEL ESP TREVIGIANI PHONIX - HEMUS 1896 (TRE) 8h30'59'' 0h04'40''
44. 103 10010166186 FEDELI ALESSANDRO ITA TREVIGIANI PHONIX - HEMUS 1896 (TRE) 8h31'19'' 0h05'00''
45. 91 10005479571 WILSON EDVIN SWE NATIONAL TEAM SWEDEN (NTS) 8h32'06'' 0h05'47''
46. 147 10005519684 HONKISZ ADRIAN POL WIBATECH MERX 7R (WIB) 8h34'16'' 0h07'57''
47. 111 10006897892 KASTRANTAS CHARALAMPOS GRE JAVA PARTIZAN (JVP) 8h34'38'' 0h08'19''
48. 16 10008092309 DESALE NAHOM ERI BEAT CYCLING CLUB (BRT) 8h36'16'' 0h09'57''
49. 122 10015850285 TASKINEN JULIUS FIN NATIONAL TEAM FINLAND (NTF) 8h36'16'' 0h09'57''
50. 56 10010170331 BENIUSIS JUSTAS LTU NATIONAL TEAM LITHUANIA (NLT) 8h38'03'' 0h11'44''
51. 31 10010172149 GAVARS TOMS ERIKS LAT NATIONAL TEAM LATVIA (NLV) 8h38'03'' 0h11'44''
52. 71 10009049575 IVASHKIN ANTON BLR MINSK CYCLING CLUB (MCC) 8h38'03'' 0h11'44''
53. 87 10015992048 VAITAITIS KESTUTIS LTU STAKI - TECHNORAMA (STC) 8h40'03'' 0h13'44''
54. 4 10006483927 RAID RISTO EST NATIONAL TEAM ESTONIA (NTE) 8h40'29'' 0h14'10''
55. 53 10015992250 SIDEIKIS POVILAS LTU NATIONAL TEAM LITHUANIA (NLT) 8h41'50'' 0h15'31''
56. 135 10015331943 BARAVIK NIKITA BLR NATIONAL TEAM BELARUS (NTB) 8h41'50'' 0h15'31''
57. 17 10007397444 ABRAHAM GEBRU DANIEL NED BEAT CYCLING CLUB (BRT) 8h45'11'' 0h18'52''
58. 121 10016110064 PIETIKAINEN SAULI FIN NATIONAL TEAM FINLAND (NTF) 8h51'54'' 0h25'35''
  • Suurtoetajad:

  • Suurtoetajad:

  • Toetajad:

  • Toetajad:

  • Meediapartner:

  • Autopartner:

  • Neutral Service:

  • Toetavad ametkonnad:

  • Liidrisärgid:

  • LIVE veebiülekanne:

Klubi Tartu Maraton MTÜ - Laulupeo pst 25, 51007 Tartu
Telefon: +372 515 0360     Faks: +372 7422 536     E-post: tartumaraton@tartumaraton.ee