26. mai 2018
Eestimaa velotuur ehk Tour of Estonia kulmineerus tänase Tartu GP-ga (173 km), kus finišisirgel näitas väledaimat jalga taanlane Andreas Nielsen (Riwal). Tuuri üldvõidu noppis aastase vahe järel poolakas Grzegorz...
26. mai 2018
Tour of Estonia 2018 kulmineerub tänase Tartu GP-ga. Eestimaa velotuuri viimasele, 172,8 km pikkusele etapile antakse start kell 14.15.   
25. mai 2018
Täna sõidetud Eestimaa velotuuri ehk Tour of Estonia avaetapi Tallinn-Tartu GP (200 km) võitis grupifinišis Minsk Cycling Clubi rattur Yauheni Karaliok.

Tulemused

Prindi
Vali etapp:
Koht Number UCI kood Nimi Riik Meeskond Aeg Kaotus
1. 44 10014676585 NIELSEN ANDREAS STOKBRO DEN RIWAL CERAMICSPEED CYCLING TEAM (RIW) 3h56'18'' 0h00'00''
2. 141 10005354582 STEPNIAK GRZEGORZ POL WIBATECH MERX 7R (WIB) 3h56'18'' 0h00'00''
3. 72 10004503915 PAPOK SIARHEI BLR MINSK CYCLING CLUB (MCC) 3h56'18'' 0h00'00''
4. 92 10009421411 ERIKSSON LUCAS SWE NATIONAL TEAM SWEDEN (NTS) 3h56'18'' 0h00'00''
5. 65 10007659243 PLANET CHARLES FRA TEAM NOVO NORDISK (TNN) 3h56'18'' 0h00'00''
6. 11 10008675622 HAVIK PIOTR NED BEAT CYCLING CLUB (BRT) 3h56'18'' 0h00'00''
7. 103 10010166186 FEDELI ALESSANDRO ITA TREVIGIANI PHONIX - HEMUS 1896 (TRE) 3h56'18'' 0h00'00''
8. 63 10004864532 LOZANO RIBA DAVID ESP TEAM NOVO NORDISK (TNN) 3h56'18'' 0h00'00''
9. 2 10004727419 JAKIN ALO EST NATIONAL TEAM ESTONIA (NTE) 3h56'18'' 0h00'00''
10. 3 10003226747 JÕEÄÄR GERT EST NATIONAL TEAM ESTONIA (NTE) 3h56'18'' 0h00'00''
11. 101 10009639255 ABDERRAHIM ZAHIRI MAR TREVIGIANI PHONIX - HEMUS 1896 (TRE) 3h56'21'' 0h00'03''
12. 144 10004032251 PATERSKI MACIEJ POL WIBATECH MERX 7R (WIB) 3h56'21'' 0h00'03''
13. 5 10003214522 TAARAMÄE REIN EST NATIONAL TEAM ESTONIA (NTE) 3h56'32'' 0h00'14''
14. 42 10050033691 RØNNING VINTHER TROELS DEN RIWAL CERAMICSPEED CYCLING TEAM (RIW) 3h56'40'' 0h00'22''
15. 43 10050032075 KRON ANDREAS LORENTZ DEN RIWAL CERAMICSPEED CYCLING TEAM (RIW) 3h59'11'' 0h02'53''
16. 132 10009713118 HARAKHAVIK ULADZIMIR BLR NATIONAL TEAM BELARUS (NTB) 3h59'11'' 0h02'53''
17. 75 10009166682 KARALIOK YAUHENI BLR MINSK CYCLING CLUB (MCC) 3h59'11'' 0h02'53''
18. 133 10007897501 DUBOUSKI ULADZISLAU BLR NATIONAL TEAM BELARUS (NTB) 4h00'00'' 0h03'42''
19. 23 10011044341 HETHERINGTON BEN GBR MEMIL CCN PRO CYCLING (MPC) 4h00'00'' 0h03'42''
20. 6 10009498506 VAHTRA NORMAN EST NATIONAL TEAM ESTONIA (NTE) 4h00'04'' 0h03'46''
21. 47 10005864844 CLAUSEN PATRICK DEN RIWAL CERAMICSPEED CYCLING TEAM (RIW) 4h00'04'' 0h03'46''
22. 102 10015391153 PENALVER ANIORTE MANUEL ESP TREVIGIANI PHONIX - HEMUS 1896 (TRE) 4h00'04'' 0h03'46''
23. 51 10006601640 DZERVUS DARIJUS LTU NATIONAL TEAM LITHUANIA (NLT) 4h00'04'' 0h03'46''
24. 123 10016108650 PYYKONEN AIMO FIN NATIONAL TEAM FINLAND (NTF) 4h00'04'' 0h03'46''
25. 32 10007511117 VOSEKALNS ANDRIS LAT NATIONAL TEAM LATVIA (NLV) 4h00'04'' 0h03'46''
26. 76 10003243723 VORGANOV EDUARD RUS MINSK CYCLING CLUB (MCC) 4h00'04'' 0h03'46''
27. 27 10008878817 MONCORGE PIERRE FRA MEMIL CCN PRO CYCLING (MPC) 4h00'04'' 0h03'46''
28. 106 10015827541 MAZZUCCO FABIO ITA TREVIGIANI PHONIX - HEMUS 1896 (TRE) 4h00'04'' 0h03'46''
29. 61 10006232636 CALABRIA FABIO AUS TEAM NOVO NORDISK (TNN) 4h00'04'' 0h03'46''
30. 14 10008610247 NÕMMELA AKSEL EST BEAT CYCLING CLUB (BRT) 4h00'04'' 0h03'46''
31. 96 10010993619 LUNDGREN ISAC SWE NATIONAL TEAM SWEDEN (NTS) 4h00'04'' 0h03'46''
32. 131 10015978308 HARBACH ARTSIOM BLR NATIONAL TEAM BELARUS (NTB) 4h00'04'' 0h03'46''
33. 13 10014217655 MENGOULAS ALEX NED BEAT CYCLING CLUB (BRT) 4h00'04'' 0h03'46''
34. 104 10015829370 ZANA FILIPPO ITA TREVIGIANI PHONIX - HEMUS 1896 (TRE) 4h00'04'' 0h03'46''
35. 124 10011027062 JUNTUNEN ANTTI-JUSSI FIN NATIONAL TEAM FINLAND (NTF) 4h00'04'' 0h03'46''
36. 93 10011048785 ERIKSSON JACOB SWE NATIONAL TEAM SWEDEN (NTS) 4h00'04'' 0h03'46''
37. 1 10014015975 LAUK KARL-PATRICK EST NATIONAL TEAM ESTONIA (NTE) 4h00'04'' 0h03'46''
38. 45 10009765860 GREGAARD WISLY JONAS DEN RIWAL CERAMICSPEED CYCLING TEAM (RIW) 4h00'04'' 0h03'46''
39. 95 10008683706 LUDVIGSSON FREDRIK SWE NATIONAL TEAM SWEDEN (NTS) 4h00'04'' 0h03'46''
40. 81 10009973705 LAŠINIS VENANTAS LTU STAKI - TECHNORAMA (STC) 4h00'04'' 0h03'46''
41. 64 10005660336 PERON ANDREA ITA TEAM NOVO NORDISK (TNN) 4h00'04'' 0h03'46''
42. 74 10002670110 SOBAL YAUHEN BLR MINSK CYCLING CLUB (MCC) 4h00'04'' 0h03'46''
43. 147 10005519684 HONKISZ ADRIAN POL WIBATECH MERX 7R (WIB) 4h00'11'' 0h03'53''
44. 4 10006483927 RAID RISTO EST NATIONAL TEAM ESTONIA (NTE) 4h00'11'' 0h03'53''
45. 41 10051715633 JORGENSEN JONAS AAEN DEN RIWAL CERAMICSPEED CYCLING TEAM (RIW) 4h00'11'' 0h03'53''
46. 66 10013880882 POLI UMBERTO ITA TEAM NOVO NORDISK (TNN) 4h00'11'' 0h03'53''
47. 91 10005479571 WILSON EDVIN SWE NATIONAL TEAM SWEDEN (NTS) 4h01'48'' 0h05'30''
48. 111 10006897892 KASTRANTAS CHARALAMPOS GRE JAVA PARTIZAN (JVP) 4h04'22'' 0h08'04''
49. 16 10008092309 DESALE NAHOM ERI BEAT CYCLING CLUB (BRT) 4h05'58'' 0h09'40''
50. 122 10015850285 TASKINEN JULIUS FIN NATIONAL TEAM FINLAND (NTF) 4h05'58'' 0h09'40''
51. 87 10015992048 VAITAITIS KESTUTIS LTU STAKI - TECHNORAMA (STC) 4h05'58'' 0h09'40''
52. 53 10015992250 SIDEIKIS POVILAS LTU NATIONAL TEAM LITHUANIA (NLT) 4h07'45'' 0h11'27''
53. 56 10010170331 BENIUSIS JUSTAS LTU NATIONAL TEAM LITHUANIA (NLT) 4h07'45'' 0h11'27''
54. 71 10009049575 IVASHKIN ANTON BLR MINSK CYCLING CLUB (MCC) 4h07'45'' 0h11'27''
55. 135 10015331943 BARAVIK NIKITA BLR NATIONAL TEAM BELARUS (NTB) 4h07'45'' 0h11'27''
56. 31 10010172149 GAVARS TOMS ERIKS LAT NATIONAL TEAM LATVIA (NLV) 4h07'45'' 0h11'27''
57. 121 10016110064 PIETIKAINEN SAULI FIN NATIONAL TEAM FINLAND (NTF) 4h11'06'' 0h14'48''
58. 17 10007397444 ABRAHAM GEBRU DANIEL NED BEAT CYCLING CLUB (BRT) 4h11'06'' 0h14'48''
0. 67 10009507701 VALOGNES QUENTIN FRA TEAM NOVO NORDISK (TNN)
0. 62 10010957243 BENHAMOUDA MEHDI FRA TEAM NOVO NORDISK (TNN)
0. 33 10007997935 SERGIS KASPARS LAT NATIONAL TEAM LATVIA (NLV)
0. 54 10008696739 TALACKA LUKAS LTU NATIONAL TEAM LITHUANIA (NLT)
0. 7 10009239636 VENDELIN KARL-ARNOLD EST NATIONAL TEAM ESTONIA (NTE)
0. 52 10010806790 ADOMAITIS ROJUS LTU NATIONAL TEAM LITHUANIA (NLT)
0. 46 10009413731 SIGGAARD SØREN MALLING DEN RIWAL CERAMICSPEED CYCLING TEAM (RIW)
0. 57 10028302560 MARCINKENAS ALANAS LTU NATIONAL TEAM LITHUANIA (NLT)
0. 82 10007767660 ŠIŠKEVIČIUS PAULIUS LTU STAKI - TECHNORAMA (STC)
0. 73 10007899016 MUZYCHKIN ANTON BLR MINSK CYCLING CLUB (MCC)
0. 137 10060545461 BELKO DMITRYI BLR NATIONAL TEAM BELARUS (NTB)
0. 142 10003204620 MARYCZ JAROSLAW POL WIBATECH MERX 7R (WIB)
0. 143 10002866130 MORAJKO JACEK POL WIBATECH MERX 7R (WIB)
0. 145 10008696436 SYKALA WOJCIECH POL WIBATECH MERX 7R (WIB)
0. 134 10014585144 SAROKA ALIAKSANDR BLR NATIONAL TEAM BELARUS (NTB)
0. 77 10006492112 BAZHKOU STASNILAU BLR MINSK CYCLING CLUB (MCC)
0. 105 10009688866 MONTOYA MONTOYA JAVIER IGNACIO COL TREVIGIANI PHONIX - HEMUS 1896 (TRE)
0. 83 10013985764 GEMBECKAS TOMAS LTU STAKI - TECHNORAMA (STC)
0. 84 10080220802 KUPSTAITIS POVILAS LTU STAKI - TECHNORAMA (STC)
0. 85 10036585451 VALIUKAS PAULIUS LTU STAKI - TECHNORAMA (STC)
0. 86 10036585249 CEREMISINOV ARTUR LTU STAKI - TECHNORAMA (STC)
0. 94 10014991433 SANDERSSON ERIK SWE NATIONAL TEAM SWEDEN (NTS)
0. 97 10007175960 LARSEN RICHARD SWE NATIONAL TEAM SWEDEN (NTS)
0. 146 10003391748 JANISZEWSKI SYLWESTER POL WIBATECH MERX 7R (WIB)
0. 55 10016129060 PUNKRYS KASPARAS LTU NATIONAL TEAM LITHUANIA (NLT)
0. 35 10027740364 KORBERGS ULVIS HORENS LAT NATIONAL TEAM LATVIA (NLV)
0. 34 10007461708 BOGDANOVICS MARIS LAT NATIONAL TEAM LATVIA (NLV)
0. 21 10014528661 KANERVA JONI FIN MEMIL CCN PRO CYCLING (MPC)
0. 22 10010958758 TIPPER JACOB GBR MEMIL CCN PRO CYCLING (MPC)
0. 24 10006058743 EEFTING ROY NED MEMIL CCN PRO CYCLING (MPC)
0. 136 10032987559 SHNYRKO ALIAKSEI BLR NATIONAL TEAM BELARUS (NTB)
0. 26 10012843487 SIZKO ANTTI FIN MEMIL CCN PRO CYCLING (MPC)
0. 12 10007584269 HOEYBERGHS DAAN BEL BEAT CYCLING CLUB (BRT)
0. 15 10009002893 TIETEMA BAS NED BEAT CYCLING CLUB (BRT)
0. 112 10011099309 TIGRINE MEDHI BEL JAVA PARTIZAN (JVP)
0. 113 10019321774 WILSON RENWICK GBR JAVA PARTIZAN (JVP)
0. 115 10008639953 SCHILS DOMINIC GBR JAVA PARTIZAN (JVP)
0. 125 10015350131 MAGOKON VLADYSLAV FIN NATIONAL TEAM FINLAND (NTF)
0. 127 10045871482 LARSEN TROND FIN NATIONAL TEAM FINLAND (NTF)
0. 25 10008986931 KANERVA HISKI FIN MEMIL CCN PRO CYCLING (MPC)
  • Suurtoetajad:

  • Suurtoetajad:

  • Toetajad:

  • Toetajad:

  • Meediapartner:

  • Autopartner:

  • Neutral Service:

  • Toetavad ametkonnad:

  • Liidrisärgid:

  • LIVE veebiülekanne:

Klubi Tartu Maraton MTÜ - Laulupeo pst 25, 51007 Tartu
Telefon: +372 515 0360     Faks: +372 7422 536     E-post: tartumaraton@tartumaraton.ee