27. mai 2023
2023 Tour of Estonia sõideti see aasta nagu ka eelmine aasta 10,3 km pikkusel linnaringil, mida profiratturid läbisid 16 korda (164,8 km). Viimasel ringil pani enda tugevuse maksma taanlane Rasmus Bøgh Wallin ni...
26. mai 2023
Saksamaa meeskonna Maloja Pushbikers ridades pedaaliv Filippo Fortinvõitis Tour of Estonia Tallinn-Tartu etapi. Teise koha sai eestlane Markus Pajur (Team Tartu2024) ja kolamandaks tuli võitja meeskonnakaaslan...
25. mai 2023
Reedel startiv profiratturite mõõduvõtt Tour of Estonia ehk Eestimaa velotuur tähistab see aasta esimest suurt juubelit, sest üritust korraldatakse täpselt kümnendat korda.
|
1. |
26 |
10014015975 |
LAUK, Karl Patrick |
EST |
NATIONAL TEAM ESTONIA (EST) |
8h02'59'' |
0'' |
2. |
23 |
10008942471 |
LAAS, Martin |
EST |
NATIONAL TEAM ESTONIA (EST) |
8h03'06'' |
7'' |
3. |
127 |
10005495739 |
TZORTZAKIS, Polychronis |
GRE |
KUWAIT PRO CYCLING TEAM (KPT) |
8h03'06'' |
7'' |
4. |
4 |
10009547511 |
BOGUSŁAWSKI, Marceli |
POL |
MAZOWSZE SERCE POLSKI (MSP) |
8h03'11'' |
12'' |
5. |
131 |
10004032251 |
PATERSKI, Maciej |
POL |
VOSTER ATS TEAM (VOS) |
8h03'26'' |
27'' |
6. |
25 |
10009498506 |
VAHTRA, Norman |
EST |
NATIONAL TEAM ESTONIA (EST) |
8h03'27'' |
28'' |
7. |
105 |
10011027062 |
JUNTUNEN, Antti Jussi |
FIN |
AMPLER DEVELOPMENT TEAM (ADT) |
8h03'30'' |
31'' |
8. |
2 |
10007994905 |
BANASZEK, Adrian |
POL |
MAZOWSZE SERCE POLSKI (MSP) |
8h03'31'' |
32'' |
9. |
41 |
10014921210 |
PLUTO, Martins |
LAT |
NATIONAL TEAM LATVIA (LAT) |
8h03'37'' |
38'' |
10. |
75 |
10004589801 |
ŠIŠKEVIČIUS, Evaldas |
LTU |
NATIONAL TEAM LITHUANIA (LTU) |
8h03'39'' |
40'' |
11. |
106 |
10015331842 |
ANSONS, Kristers |
LAT |
AMPLER DEVELOPMENT TEAM (ADT) |
8h03'44'' |
45'' |
12. |
93 |
10009499112 |
GIBSON, Matthew |
GBR |
RIBBLE WELDTITE PRO CYCLING (RWC) |
8h03'49'' |
50'' |
13. |
1 |
10007527988 |
RÄIM, Mihkel |
EST |
MAZOWSZE SERCE POLSKI (MSP) |
8h03'51'' |
52'' |
14. |
151 |
10005606984 |
PODALSKI, Michal |
POL |
NATIONAL TEAM POLAND (POL) |
8h03'53'' |
54'' |
15. |
44 |
10006467153 |
FLAKSIS, Andžs |
LAT |
NATIONAL TEAM LATVIA (LAT) |
8h04'01'' |
1'02'' |
16. |
34 |
10016211411 |
FORSSELL, Hugo |
SWE |
NATIONAL TEAM SWEDEN (SWE) |
8h04'10'' |
1'11'' |
17. |
7 |
10009350275 |
PAWLAK, Tobiasz |
POL |
MAZOWSZE SERCE POLSKI (MSP) |
8h04'15'' |
1'16'' |
18. |
81 |
10009503758 |
GRUBER, Pavel |
CZE |
TUFO – PARDUS PROSTEJOV (SKC) |
8h04'15'' |
1'16'' |
19. |
22 |
10006996613 |
PRUUS, Peeter |
EST |
NATIONAL TEAM ESTONIA (EST) |
8h04'26'' |
1'27'' |
20. |
24 |
10008687443 |
NISU, Oskar |
EST |
NATIONAL TEAM ESTONIA (EST) |
8h05'45'' |
2'46'' |
21. |
46 |
10007527584 |
LIEPINS , Emils |
LAT |
NATIONAL TEAM LATVIA (LAT) |
8h05'48'' |
2'49'' |
22. |
137 |
10015092978 |
MURIAS, Jakub |
POL |
VOSTER ATS TEAM (VOS) |
8h05'52'' |
2'53'' |
23. |
91 |
10011080010 |
BIGHAM, Daniel |
GBR |
RIBBLE WELDTITE PRO CYCLING (RWC) |
8h05'55'' |
2'56'' |
24. |
122 |
10006897892 |
KASTRANTAS, Charalampos |
GRE |
KUWAIT PRO CYCLING TEAM (KPT) |
8h06'01'' |
3'02'' |
25. |
71 |
10010170331 |
BENIUŠIS, Justas |
LTU |
NATIONAL TEAM LITHUANIA (LTU) |
8h06'09'' |
3'10'' |
26. |
114 |
10007174344 |
LOUICHE, Vincent |
FRA |
FEREI-CCN (FCT) |
8h06'13'' |
3'14'' |
27. |
74 |
10009973705 |
LAŠINIS, Venantas |
LTU |
NATIONAL TEAM LITHUANIA (LTU) |
8h06'18'' |
3'19'' |
28. |
32 |
10022494482 |
AHLSSON, Jonathan |
SWE |
NATIONAL TEAM SWEDEN (SWE) |
8h06'21'' |
3'22'' |
29. |
152 |
10015064686 |
PEKALA, Piotr |
POL |
NATIONAL TEAM POLAND (POL) |
8h06'23'' |
3'24'' |
30. |
77 |
10009463140 |
KOVALIOVAS, Edgaras |
LTU |
NATIONAL TEAM LITHUANIA (LTU) |
8h06'26'' |
3'27'' |
31. |
82 |
10059238890 |
ŘEHA, Filip |
CZE |
TUFO – PARDUS PROSTEJOV (SKC) |
8h06'38'' |
3'39'' |
32. |
12 |
10016185038 |
IRVINE, Declan |
AUS |
TEAM NOVO NORDISK (TNN) |
8h06'38'' |
3'39'' |
33. |
42 |
10007461708 |
BOGDANOVIČS, Maris |
LAT |
NATIONAL TEAM LATVIA (LAT) |
8h06'42'' |
3'43'' |
34. |
134 |
10007951859 |
GRABIS, Mateusz |
POL |
VOSTER ATS TEAM (VOS) |
8h06'42'' |
3'43'' |
35. |
27 |
10009965823 |
KISKONEN, Siim |
EST |
NATIONAL TEAM ESTONIA (EST) |
8h06'43'' |
3'44'' |
36. |
6 |
10004608995 |
KUREK, Adrian |
POL |
MAZOWSZE SERCE POLSKI (MSP) |
8h06'45'' |
3'46'' |
37. |
126 |
10013303633 |
JOBBER, James |
GBR |
KUWAIT PRO CYCLING TEAM (KPT) |
8h06'53'' |
3'54'' |
38. |
47 |
10052181435 |
KRASTS, Alekss |
LAT |
NATIONAL TEAM LATVIA (LAT) |
8h06'54'' |
3'55'' |
39. |
45 |
10008119890 |
BLUMS, Martins |
LAT |
NATIONAL TEAM LATVIA (LAT) |
8h06'58'' |
3'59'' |
40. |
11 |
10015809869 |
BRAND, Sam |
GBR |
TEAM NOVO NORDISK (TNN) |
8h07'05'' |
4'06'' |
41. |
3 |
10010957445 |
BANASZEK, Norbert |
POL |
MAZOWSZE SERCE POLSKI (MSP) |
8h07'12'' |
4'13'' |
42. |
43 |
10007511117 |
VOSEKALNS, Andris |
LAT |
NATIONAL TEAM LATVIA (LAT) |
8h07'17'' |
4'18'' |
43. |
153 |
10009869530 |
SOWINSKI, Artur |
POL |
NATIONAL TEAM POLAND (POL) |
8h07'23'' |
4'24'' |
44. |
92 |
10011237634 |
SHAW, James |
GBR |
RIBBLE WELDTITE PRO CYCLING (RWC) |
8h07'25'' |
4'26'' |
45. |
97 |
10010972502 |
MOORS, Oliver |
GBR |
RIBBLE WELDTITE PRO CYCLING (RWC) |
8h08'09'' |
5'10'' |
46. |
104 |
10045808434 |
PELTONEN, Ukko |
FIN |
AMPLER DEVELOPMENT TEAM (ADT) |
8h08'16'' |
5'17'' |
47. |
84 |
10015327903 |
BABOR, Daniel |
CZE |
TUFO – PARDUS PROSTEJOV (SKC) |
8h09'33'' |
6'34'' |
48. |
5 |
10008730283 |
KACZMAREK, Jakub |
POL |
MAZOWSZE SERCE POLSKI (MSP) |
8h10'41'' |
7'42'' |
49. |
107 |
10052853361 |
RUBENIS, Pauls |
LAT |
AMPLER DEVELOPMENT TEAM (ADT) |
8h12'22'' |
9'23'' |
50. |
102 |
10015383069 |
KURITS, Joonas |
EST |
AMPLER DEVELOPMENT TEAM (ADT) |
8h12'58'' |
9'59'' |
51. |
62 |
10045810555 |
VAINIO, Veeti |
FIN |
NATIONAL TEAM FINLAND (FIN) |
8h13'12'' |
10'13'' |
52. |
103 |
10063678561 |
ROOS, Andre |
EST |
AMPLER DEVELOPMENT TEAM (ADT) |
8h25'41'' |
22'42'' |
|