et en

Uudised

Prindi
31.05.2013

Tour of Estonia Tallinn-Tartu etapi võitis Angelo Furlan, tuuri liidrina jätkab Jõeäär

Täna, 31. mail toimunud Tour of Estonia 2013 2. etapi  - Tallinn-Tartu 192 km sõidu võitis grupifinišis Angelo Furlan (Christina Watches – Onfone), Furlani sõidu aeg oli 4:55:53. Furlan võitis ka 2011. aasta Tallinn-Tartu ühepäevasõidul esimese koha, seega oli Furlanile rada juba tuttav.

Angelo Furlan: „Mul on hea meel selle võidu üle, mulle väga see rada meeldib. Olen praegu kaalult raske, seega on palju jõudu, mida finišijoonel rakendada. Grupifinišis annad alati endast kõik ja loodad, et finišijoon tuleb ruttu.“ Homse etapi kohta sõnab Furlan, et see pole temale meelepärane ja sõit saab raske olema. Esikohtadele ta ei pretendeeri, meeskond töötab homme tiimi liidrite heaks, kellest ühena nimetas ta Stefan Schumacheri.

Tallinn-Tartu etapi lõpetas teisena Linus Dahlberg (Team People4you - Unaas Cycling), kolmandaks tuli Konrad Dabkowski (Bdc - Marcpol Team).

Tuuri liidrina jätkab pärast kolmandat etappi Gert Jõeäär, kes tänasel etapil sai 19. koha.

Gert Jõeäär: „Arvasin, et saame täna liidrisärgi kaitsmisega hakkama, meeskond on tugev ja heas vormis. Sõitsime täna ideaalse stsenaariumi järgi.“ Homse sõidu kohta sõnab Gert, et see saab kindlasti raske olema.

Pärast teist päeva on parim noor rattur Fredrik Ludvigsson (Team People4you - Unaas Cycling), aktiivseima ratturi särgiga stardib homsel Tartu Grand Prix’l Linus Dahlberg (Team People4you - Unaas Cycling).

Enne viimast, finaaletappi on tuuri liidermeeskond Team People4you - Unaas Cycling.

Tulemused

Homme kell 14.00 antakse start Tour of Estonia finaaletapile – toimub Tartu Grand Prix.