et en ru
25. mai 2019
Laupäeval tõmmati traditsioonilise Tartu GP-ga joon alla tänavusele Eestimaa velotuurile ehk Tour of Estoniale (UCI 2.1 kategooria). Kolmest võidusõidupäevast koosnenud tuuri finaaletapi ja ka mõõduvõtu üldvõidu ...
24. mai 2019
Reedel koerailmaga sõidetud Eestimaa velotuuri ehk Tour of Estonia (UCI 2.1 kategooria) avaetapil, Tallinn-Tartu GP-l (187 km) triumfeeris Israel Cycling Academy rattur Rudy Barbier.
23. mai 2019
Neljapäeval Tallinna lauluväljaku ümbruses sõidetud profiratturite velotuuri Tour of Estonia (UCI 2.1 kategooria) proloogil näitas kiireimat aega Israel Cycling Academy meeskonna rattur Matthias Brändle.

Tulemused

Prindi
Vali etapp:
Koht Number UCI kood Nimi Riik Meeskond Aeg Kaotus
1. 63 10022577641 LINDGREN Emil SWE NATIONAL TEAM SWEDEN (SWE) 8h31'26'' 0h00'00''
2. 65 10016211411 FORSSELL Hugo SWE NATIONAL TEAM SWEDEN (SWE) 8h31'31'' 0h00'05''
3. 15 10034813684 ÄRM Rait EST NATIONAL TEAM ESTONIA (EST) 8h31'31'' 0h00'05''
4. 4 10009547511 BOGUSLAWSKI Marceli POL WIBATECH MERX (WIB) 8h31'32'' 0h00'06''
5. 62 10011048684 BERGSTRÖM FRISK Erik SWE NATIONAL TEAM SWEDEN (SWE) 8h31'36'' 0h00'10''
6. 32 10014630008 NOVIKOV Savva RUS NATIONAL TEAM RUSSIA (RUS) 8h31'37'' 0h00'11''
7. 61 10011048785 ERIKSSON Jacob SWE NATIONAL TEAM SWEDEN (SWE) 8h31'38'' 0h00'12''
8. 56 10009973705 LASINIS Venantas LTU NATIONAL TEAM LITHUANIA (LTU) 8h31'39'' 0h00'13''
9. 33 10023524100 GONOV Lev RUS NATIONAL TEAM RUSSIA (RUS) 8h31'42'' 0h00'16''
10. 73 10011027062 JUNTUNEN Antti Jussi FIN NATIONAL TEAM FINLAND (FIN) 8h31'43'' 0h00'17''
11. 96 10011026860 BUDZIŃSKI Marcin POL HUROM BDC DEVELOPMENT (THU) 8h31'44'' 0h00'18''
12. 112 10047918081 TYRPEKL Karel CZE TUFO PARDUS PROSTEJOV (SKC) 8h31'50'' 0h00'24''
13. 136 10010172149 GAVARS Eriks Toms LAT AMORE & VITA - PRODIR (AMO) 8h31'51'' 0h00'25''
14. 51 10010806790 ADOMAITIS Rojus LTU NATIONAL TEAM LITHUANIA (LTU) 8h31'54'' 0h00'28''
15. 35 10034952922 BERSENEV Nikita RUS NATIONAL TEAM RUSSIA (RUS) 8h31'54'' 0h00'28''
16. 64 10015764403 WALL Christoffer SWE NATIONAL TEAM SWEDEN (SWE) 8h31'55'' 0h00'29''
17. 72 10045808434 PELTONEN Ukko Iisakki FIN NATIONAL TEAM FINLAND (FIN) 8h31'58'' 0h00'32''
18. 111 10091211508 BARTA Tomaš CZE TUFO PARDUS PROSTEJOV (SKC) 8h32'00'' 0h00'34''
19. 31 10010165277 NIKIFOROV Arseny RUS NATIONAL TEAM RUSSIA (RUS) 8h32'48'' 0h01'22''
20. 52 10010170331 BENIUSIS Justas LTU NATIONAL TEAM LITHUANIA (LTU) 8h33'23'' 0h01'57''
21. 54 10015992250 SIDEIKIS Povilas LTU NATIONAL TEAM LITHUANIA (LTU) 8h33'31'' 0h02'05''
22. 121 10052175775 RAZINSKIS Alekss Jānis LAT NATIONAL TEAM LATVIA (LAT) 8h34'05'' 0h02'39''
23. 97 10015847659 KUS Adam POL HUROM BDC DEVELOPMENT (THU) 8h38'35'' 0h07'09''
24. 114 10015528771 DOLNICEK Marek CZE TUFO PARDUS PROSTEJOV (SKC) 8h42'02'' 0h10'36''
25. 74 10015126728 UUSIPERHE Jesse FIN NATIONAL TEAM FINLAND (FIN) 8h43'34'' 0h12'08''
  • Suurtoetajad:

  • Toetajad:

  • Toetajad:

  • Meediapartner:

  • Autopartner:

  • Neutral Service:

  • Toetavad ametkonnad:

  • Liidrisärgid:

  • LIVE veebiülekanne:

Klubi Tartu Maraton MTÜ - Laulupeo pst 25, 51007 Tartu
Telefon: +372 515 0360     Faks: +372 7422 536     E-post: tartumaraton@tartumaraton.ee