et en ru
29. mai 2021
Täna sõideti Tour of Estonia teine ja ühtlasi ka viimane etapp ehk Tartu Grand Prix. Eesti koondis tegi puhta töö – Tartu etapi võitis Martin Laas ja üldkokkuvõttes oli parim Karl Patrick Lauk.
29. mai 2021
Vaata LIVE tulemusi SIIT .
28. mai 2021
Homme, 29. mail, sõidetakse Tour of Estonia teine etapp –Tartu Grand Prix. Eestis kehtivate nõuete kohaselt pole publik raja äärde lubatud.

Tulemused

Prindi
Vali etapp:
Koht Number UCI kood Nimi Riik Meeskond Aeg Kaotus
1. 26 10014015975 LAUK, Karl Patrick EST NATIONAL TEAM ESTONIA (EST) 4h07'26'' 0''
2. 4 10009547511 BOGUSŁAWSKI, Marceli POL MAZOWSZE SERCE POLSKI (MSP) 4h07'37'' 11''
3. 127 10005495739 TZORTZAKIS, Polychronis GRE KUWAIT PRO CYCLING TEAM (KPT) 4h07'38'' 12''
4. 137 10015092978 MURIAS, Jakub POL VOSTER ATS TEAM (VOS) 4h07'48'' 22''
5. 24 10008687443 NISU, Oskar EST NATIONAL TEAM ESTONIA (EST) 4h07'50'' 24''
6. 25 10009498506 VAHTRA, Norman EST NATIONAL TEAM ESTONIA (EST) 4h07'52'' 26''
7. 23 10008942471 LAAS, Martin EST NATIONAL TEAM ESTONIA (EST) 4h07'53'' 27''
8. 46 10007527584 LIEPINS , Emils LAT NATIONAL TEAM LATVIA (LAT) 4h08'00'' 34''
9. 1 10007527988 RÄIM, Mihkel EST MAZOWSZE SERCE POLSKI (MSP) 4h08'01'' 35''
10. 105 10011027062 JUNTUNEN, Antti Jussi FIN AMPLER DEVELOPMENT TEAM (ADT) 4h08'02'' 36''
11. 93 10009499112 GIBSON, Matthew GBR RIBBLE WELDTITE PRO CYCLING (RWC) 4h08'03'' 37''
12. 131 10004032251 PATERSKI, Maciej POL VOSTER ATS TEAM (VOS) 4h08'04'' 38''
13. 75 10004589801 ŠIŠKEVIČIUS, Evaldas LTU NATIONAL TEAM LITHUANIA (LTU) 4h08'05'' 39''
14. 84 10015327903 BABOR, Daniel CZE TUFO – PARDUS PROSTEJOV (SKC) 4h08'08'' 42''
15. 41 10014921210 PLUTO, Martins LAT NATIONAL TEAM LATVIA (LAT) 4h08'09'' 43''
16. 106 10015331842 ANSONS, Kristers LAT AMPLER DEVELOPMENT TEAM (ADT) 4h08'10'' 44''
17. 16 10005660336 PERON, Andrea ITA TEAM NOVO NORDISK (TNN) 4h08'10'' 44''
18. 107 10052853361 RUBENIS, Pauls LAT AMPLER DEVELOPMENT TEAM (ADT) 4h08'10'' 44''
19. 94 10015689934 PAGE, Charles GBR RIBBLE WELDTITE PRO CYCLING (RWC) 4h08'11'' 45''
20. 2 10007994905 BANASZEK, Adrian POL MAZOWSZE SERCE POLSKI (MSP) 4h08'11'' 45''
21. 122 10006897892 KASTRANTAS, Charalampos GRE KUWAIT PRO CYCLING TEAM (KPT) 4h08'13'' 47''
22. 135 10010807093 KRAWCZYK, Szymon POL VOSTER ATS TEAM (VOS) 4h08'14'' 48''
23. 114 10007174344 LOUICHE, Vincent FRA FEREI-CCN (FCT) 4h08'15'' 49''
24. 6 10004608995 KUREK, Adrian POL MAZOWSZE SERCE POLSKI (MSP) 4h08'16'' 50''
25. 152 10015064686 PEKALA, Piotr POL NATIONAL TEAM POLAND (POL) 4h08'16'' 50''
26. 151 10005606984 PODALSKI, Michal POL NATIONAL TEAM POLAND (POL) 4h08'19'' 53''
27. 71 10010170331 BENIUŠIS, Justas LTU NATIONAL TEAM LITHUANIA (LTU) 4h08'19'' 53''
28. 22 10006996613 PRUUS, Peeter EST NATIONAL TEAM ESTONIA (EST) 4h08'25'' 59''
29. 101 10063679470 TREIMUTH, Henri EST AMPLER DEVELOPMENT TEAM (ADT) 4h08'25'' 59''
30. 74 10009973705 LAŠINIS, Venantas LTU NATIONAL TEAM LITHUANIA (LTU) 4h08'25'' 59''
31. 42 10007461708 BOGDANOVIČS, Maris LAT NATIONAL TEAM LATVIA (LAT) 4h08'26'' 1'00''
32. 7 10009350275 PAWLAK, Tobiasz POL MAZOWSZE SERCE POLSKI (MSP) 4h08'27'' 1'01''
33. 44 10006467153 FLAKSIS, Andžs LAT NATIONAL TEAM LATVIA (LAT) 4h08'27'' 1'01''
34. 77 10009463140 KOVALIOVAS, Edgaras LTU NATIONAL TEAM LITHUANIA (LTU) 4h08'28'' 1'02''
35. 115 10014585144 SAROKA, Aliaksandr BLR FEREI-CCN (FCT) 4h08'31'' 1'05''
36. 81 10009503758 GRUBER, Pavel CZE TUFO – PARDUS PROSTEJOV (SKC) 4h08'32'' 1'06''
37. 32 10022494482 AHLSSON, Jonathan SWE NATIONAL TEAM SWEDEN (SWE) 4h08'33'' 1'07''
38. 102 10015383069 KURITS, Joonas EST AMPLER DEVELOPMENT TEAM (ADT) 4h08'33'' 1'07''
39. 34 10016211411 FORSSELL, Hugo SWE NATIONAL TEAM SWEDEN (SWE) 4h08'33'' 1'07''
40. 15 10013880882 POLI, Umberto ITA TEAM NOVO NORDISK (TNN) 4h08'34'' 1'08''
41. 136 10003391748 JANISZEWSKI, Sylwester POL VOSTER ATS TEAM (VOS) 4h08'35'' 1'09''
42. 62 10045810555 VAINIO, Veeti FIN NATIONAL TEAM FINLAND (FIN) 4h08'37'' 1'11''
43. 126 10013303633 JOBBER, James GBR KUWAIT PRO CYCLING TEAM (KPT) 4h08'37'' 1'11''
44. 82 10059238890 ŘEHA, Filip CZE TUFO – PARDUS PROSTEJOV (SKC) 4h08'38'' 1'12''
45. 72 10015328206 MASIULIS, Denas LTU NATIONAL TEAM LITHUANIA (LTU) 4h08'38'' 1'12''
46. 64 10045815912 AALTO, Jimi FIN NATIONAL TEAM FINLAND (FIN) 4h08'40'' 1'14''
47. 21 10003226747 JÕEÄÄR, Gert EST NATIONAL TEAM ESTONIA (EST) 4h08'40'' 1'14''
48. 155 10069183010 MALKOWSKI, Artur POL NATIONAL TEAM POLAND (POL) 4h08'42'' 1'16''
49. 156 10055125585 SEDZIELEWSKI, Michal POL NATIONAL TEAM POLAND (POL) 4h08'42'' 1'16''
50. 134 10007951859 GRABIS, Mateusz POL VOSTER ATS TEAM (VOS) 4h08'42'' 1'16''
51. 27 10009965823 KISKONEN, Siim EST NATIONAL TEAM ESTONIA (EST) 4h08'43'' 1'17''
52. 124 10006882031 WAIS, Ahmad Badreddin SYR KUWAIT PRO CYCLING TEAM (KPT) 4h08'43'' 1'17''
53. 61 10045814292 KOLEHMAINEN, Oskari FIN NATIONAL TEAM FINLAND (FIN) 4h08'43'' 1'17''
54. 154 10048953759 DOMIN, Krzysztof POL NATIONAL TEAM POLAND (POL) 4h08'44'' 1'18''
55. 133 10007065119 FRANCZAK, Pawel POL VOSTER ATS TEAM (VOS) 4h08'45'' 1'19''
56. 63 10045810757 SILLANKORVA, Jaakko FIN NATIONAL TEAM FINLAND (FIN) 4h08'45'' 1'19''
57. 145 10012177928 VERDIJCK, Niels BEL EUROCYCLINGTRIPS - CMI PRO CYCLING (CMI) 4h08'46'' 1'20''
58. 11 10015809869 BRAND, Sam GBR TEAM NOVO NORDISK (TNN) 4h08'46'' 1'20''
59. 12 10016185038 IRVINE, Declan AUS TEAM NOVO NORDISK (TNN) 4h08'46'' 1'20''
60. 92 10011237634 SHAW, James GBR RIBBLE WELDTITE PRO CYCLING (RWC) 4h08'47'' 1'21''
61. 111 10006058743 EEFTING, Roy NED FEREI-CCN (FCT) 4h08'48'' 1'22''
62. 45 10008119890 BLUMS, Martins LAT NATIONAL TEAM LATVIA (LAT) 4h08'48'' 1'22''
63. 33 10011048684 BERGSTRÖM FRISK, Erik SWE NATIONAL TEAM SWEDEN (SWE) 4h08'49'' 1'23''
64. 95 10023852078 WILSON, Joe GBR RIBBLE WELDTITE PRO CYCLING (RWC) 4h08'49'' 1'23''
65. 47 10052181435 KRASTS, Alekss LAT NATIONAL TEAM LATVIA (LAT) 4h08'50'' 1'24''
66. 43 10007511117 VOSEKALNS, Andris LAT NATIONAL TEAM LATVIA (LAT) 4h08'50'' 1'24''
67. 3 10010957445 BANASZEK, Norbert POL MAZOWSZE SERCE POLSKI (MSP) 4h08'51'' 1'25''
68. 35 10022447905 LOVIDIUS, Edvin SWE NATIONAL TEAM SWEDEN (SWE) 4h08'52'' 1'26''
69. 87 10006903552 PSZCZOLARSKI, Wojciech POL TUFO – PARDUS PROSTEJOV (SKC) 4h08'53'' 1'27''
70. 142 10012832171 NOBEL, Rick NED EUROCYCLINGTRIPS - CMI PRO CYCLING (CMI) 4h08'54'' 1'28''
71. 153 10009869530 SOWINSKI, Artur POL NATIONAL TEAM POLAND (POL) 4h08'54'' 1'28''
72. 157 10050867689 SCIBIOR, Jakub POL NATIONAL TEAM POLAND (POL) 4h08'54'' 1'28''
73. 65 10063353714 LINDAHL, Jesper FIN NATIONAL TEAM FINLAND (FIN) 4h08'54'' 1'28''
74. 67 10015350131 MAKOGON, Vladyslav FIN NATIONAL TEAM FINLAND (FIN) 4h08'54'' 1'28''
75. 96 10018454131 JEFFERS, Cameron GBR RIBBLE WELDTITE PRO CYCLING (RWC) 4h08'57'' 1'31''
76. 14 10014878770 MUNDAY, Samuel AUS TEAM NOVO NORDISK (TNN) 4h08'59'' 1'33''
77. 83 10011131742 HOLEC , Richard CZE TUFO – PARDUS PROSTEJOV (SKC) 4h09'03'' 1'37''
78. 17 10008623179 CLANCY, Stephen IRL TEAM NOVO NORDISK (TNN) 4h09'07'' 1'41''
79. 144 10011780733 PEYROTON DARTET, Thomas FRA EUROCYCLINGTRIPS - CMI PRO CYCLING (CMI) 4h09'14'' 1'48''
80. 123 10093538595 ALAJMI, Abdulhadi KUW KUWAIT PRO CYCLING TEAM (KPT) 4h09'21'' 1'55''
81. 132 10014694167 PARMA , Krzysztof POL VOSTER ATS TEAM (VOS) 4h09'32'' 2'06''
82. 91 10011080010 BIGHAM, Daniel GBR RIBBLE WELDTITE PRO CYCLING (RWC) 4h09'36'' 2'10''
83. 5 10008730283 KACZMAREK, Jakub POL MAZOWSZE SERCE POLSKI (MSP) 4h09'40'' 2'14''
84. 97 10010972502 MOORS, Oliver GBR RIBBLE WELDTITE PRO CYCLING (RWC) 4h09'50'' 2'24''
85. 113 10014547758 HAUGSVAER, Sindre Bjerkestrand NOR FEREI-CCN (FCT) 4h09'57'' 2'31''
86. 73 10006601640 DŽERVUS, Darijus LTU NATIONAL TEAM LITHUANIA (LTU) 4h10'03'' 2'37''
87. 86 10093567695 GRÄSSLE, Pavel CZE TUFO – PARDUS PROSTEJOV (SKC) 4h10'14'' 2'48''
88. 104 10045808434 PELTONEN, Ukko FIN AMPLER DEVELOPMENT TEAM (ADT) 4h10'18'' 2'52''
89. 36 10008660565 ANDERSSON, Emil SWE NATIONAL TEAM SWEDEN (SWE) 4h10'27'' 3'01''
90. 31 10011055152 AHLSSON, Jacob SWE NATIONAL TEAM SWEDEN (SWE) 4h10'29'' 3'03''
91. 112 10014412968 BERGSTROM FRISK, Hannes SWE FEREI-CCN (FCT) 4h11'20'' 3'54''
92. 103 10063678561 ROOS, Andre EST AMPLER DEVELOPMENT TEAM (ADT) 4h16'11'' 8'45''
93. 13 10010029881 KAMSTRA, Brian NED TEAM NOVO NORDISK (TNN) 4h16'22'' 8'56''
94. 141 10113346706 BUIJK, Jacob NED EUROCYCLINGTRIPS - CMI PRO CYCLING (CMI) 4h16'26'' 9'00''
95. 66 10116829511 KOLEHMAINEN, Otto FIN NATIONAL TEAM FINLAND (FIN) 4h26'37'' 19'11''
96. 76 10099805405 ŠAKŪNAS, Valdas LTU NATIONAL TEAM LITHUANIA (LTU) 4h26'37'' 19'11''
97. 143 10015822906 FITZPATRICK, Tom GBR EUROCYCLINGTRIPS - CMI PRO CYCLING (CMI) 4h26'37'' 19'11''
98. 125 10011099309 TIGRINE, Mehdi BEL KUWAIT PRO CYCLING TEAM (KPT) 4h26'38'' 19'12''
  • Suurtoetajad:

  • Toetajad:

  • Toetajad:

  • Meediapartner:

  • Autopartner:

  • Neutral Service:

  • Toetavad ametkonnad:

  • Liidrisärgid:

  • LIVE veebiülekanne:

Klubi Tartu Maraton MTÜ - Laulupeo pst 25, 51007 Tartu
Telefon: +372 515 0360     Faks: +372 7422 536     E-post: tartumaraton@tartumaraton.ee