et en
28. mai 2022
Laupäeval tõmmati traditsioonilise Tartu GP-ga joon alla tänavusele Tour of Estoniale (UCI 2.1 kategooria).  Kolmest võidusõidupäevast koosnenud tuuri finaaletapi võitis finishiheitluses Norman Vahtra, üldvõidu n...
27. mai 2022
Team Ampler-2024 ridades pedaaliv Madis Mihkels võitis Tour of Estonia Tallinn-Tartu etapi. Tema selja taha jäid austraallane Kaden Groves (Team BikeExchange - Jayco) ja Tšehh Tomáš Bárta (ATT Investments).
26. mai 2022
Neljapäeval Tallinna lauluväljaku ümbruses sõidetud profiratturite velotuuri Tour of Estonia (UCI 2.1 kategooria) avaetapil näitas kiireimat aega Mazowsze Serce Polski meeskonna rattur Marceli Boguslawski. Madis ...

Stardinimekiri

Prindi
EST

NATIONAL TEAM ESTONIA

Esindaja: JAKIN Alo EST
1 BAUER Mikk 10075560758 EST
2 JÕEÄÄR Gert 10003226747 EST
3 KIVISTIK Gert 10011022921 EST
4 VAHTRA Norman 10009498506 EST
5 NISU Oskar 10008687443 EST
6 PRUUS Peeter 10006996613 EST
7 ÄRM Rait 10034813684 EST
KPT

KUWAIT PRO CYCLING TEAM

Esindaja: MAXIME Martin KUW
11 BURNETT Marcus 10014813294 GBR
12 TIGRINE Mehdi 10011099309 BEL
13 ALIYAS Abdul Azim 10080529683 MAS  
14 JOBBER James 10013303633 GBR
15 TZORTZAKIS Polychronis 10005495739 GRE
MSP

HRE MAZOWSZE SERCE POLSKI

Esindaja: BANASZEK Dariusz POL
21 STANISZEWSKI Daniel 10009726050 POL
22 BANASZEK Adrian 10007994932 POL
23 BANASZEK Alan 10010994932 POL
24 KACZMAREK Jakub 10008730283 POL
25 BOGUSŁAWSKI Marceli 10009547511 POL
26 BANASZEK Norbert 10010957445 POL
27 PAWLAK Tobiasz 10009350275 POL
BEX

TEAM BIKEEXCHANGE - JAYCO

Esindaja: WEENING Pieter AUS
31 KANGERT Tanel 10003205630 EST
32 GROVES Kaden 10011168320 AUS
33 OBRIAN Kelland 10010790828 AUS
34 STEWART Campbell 10010750917 NZL
35 EDMONDSON Alexander 10007229817 AUS
36 BEWLEY Samuel 10004404790 NZL
37 KONYCHEV Alexander 10015077925 ITA
BBH

BURGOS-BH

Esindaja: GARCIA Damien ESP
41 RÄIM Mihkel 10007527988 EST
42 SANCHEZ MAYO Pelayo 10041954706 ESP
43 APARICIO MUNOZ Mario 10041036640 ESP
44 PELEGRI FERRANDIS Oscar 10011233994 ESP
45 EZQUERRA MUELA Jesus 10045497024 ESP
46 FUENTES PANIEGO Angel 10014356586 ESP
47 RUBIO HERNANDEZ Diego 10006555867 ESP
TNN

TEAM NOVO NORDISK

Esindaja: MIKHAYLOV Gennady USA
51 KOPECKY Matyas 10022774065 CZE
52 CLANCY Stephen 10008623179 IRL
53 PHIPPEN Logan Lacota 10053540546 USA
54 IRVINE Declan 10016185038 AUS
55 BENHAMOUDA Mehdi 10010957243 FRA
56 DUNNEWIND Jan 10023163782 NED
57 HENTTALA Joonas 10007189195 FIN
TAT

TEAM AMPLER-TARTU2024

Esindaja: FLAKSIS Toms EST
61 KÖSTER Artjom 10015383372 EST
62 KURITS Joonas 10015383069 EST
63 MIHKELS Madis 10075223076 EST
64 KNAAPI Markus 10107792545 FIN
65 KRASTS Alekss 10052181435 LAT
66 RUBENIS Pauls 10052853361 LAT
67 MIKUTIS Aivaras 10052435352 LTU
LAT

NATIONAL TEAM LATVIA

Esindaja: VEIDE Linards LAT
71 BOGDANOVICS Maris 10007461708 LAT
72 FLAKSIS Andzs 10006467153 LAT
73 KALVERSS Matiss 10052195074 LAT
74 VOSEKALNS Andris 10007511117 LAT
75 ANSONS Kristers 10015331842 LAT
76 BELOHVOSCIKS Kristians 10052184465 LAT
77 PLUTO Martin 10014921210 LAT
VOS

VOSTER ATS TEAM

Esindaja: WITECKI Mariusz POL
81 PAPIERSKI Damian 10015328408 POL
82 MURIAS Jakub 10015092978 POL
83 KOSTANSKI Mateusz 10015849174 POL
84 PATERSKI Maciej 10004032251 POL
85 GRABIS Mateusz 10007951859 POL
86 STOSZ Patryk 10007951455 POL
87 KRAWCZYK Szymon 10010801093 POL
SKC

TUFO – PARDUS PROSTEJOV

Esindaja: MRACEK Michal CZE
91 VINKLÁREK Frantisek 10047317186 CZE
92 JELÍNEK Marek 10047287783 CZE
93 PETR Ondřej 10052459907 CZE
94 GRUBER Pavel 10009503758 CZE
95 DOLNÍČEK Marek 10015528771 CZE
96 HOLEC Richard 10011131742 CZE
97 PSZCZOLARSKI Wojciech 10006903552 POL
SWT

SANTIC-WIBATECH

Esindaja: CIASNOCHA Wieslaw GER
101 SCHORMAIR Fabian 10008721189 GER
102 SONNLEITNER Jonas 10015870392 GER
103 SZOSTKA Pawel 10015851400 POL
104 PETER Michael 10051801519 GER
105 HALLER Patrick 10010661088 GER
106 PROC Bartlomiej 10015848770 POL
107 RUDYK Bartosz 10010184172 POL
ALQ

ALLINQ CONTINENTAL CYCLINGTEAM

Esindaja: ZONNEBELT Marc NED
111 PETERS Arne 10023243204 NED
112 VAN DER HORST Dennis 10014759946 NED
113 BOOTSVELD Jelle 10015438542 NED
114 VAN UUM Lars 10015075194 NED
115 LOWIK Robin 10014285353 NED
116 EEFTING Roy 10006058743 NED
117 VAN DE WEERDHOF Wouter 10022853180 NED
ATT

ATT INVESTMENTS

Esindaja: FRIEDE Jaromir CZE
121 JAKOUBEK Thomas 10047443690 CZE
122 ROTTER Michal 10023561886 CZE
123 SPORYSCH Daniel 10056004346 CZE
124 STRANSKY Matej 10047224937 CZE
125 PETRUS Jiří 10009338656 CZE
126 HETFLEIŠ Petr 10047236758 CZE
127 BARTA Tomáš 10015426317 CZE
ECT

EUROCYCLINGTRIPS PRO CYCLING

Esindaja: ROUSTAIN Alexandre GUM
131 VERDIJCK Niels 10012177928 BEL
132 FITZWATER Matias 10015606472 NZL
133 SOULA Guillaume 10006659234 FRA
134 VAN DER MEER Gosse 10008845471 NED
135 FITZPATRICK Tom 10015822906 GBR
DKB

DUKLA BANSKA BYSTRICA

Esindaja: FRANO Martin SVK
141 KUBIS Lukas 10023479135 SVK
142 ROVDER Pavol 10046046890 SVK
143 TYBOR Patrik 10003270500 SVK
144 CHREN Martin 10010948553 SVK
145 LOHINSKY Filip 10046044163 SVK
SWE

NATIONAL TEAM SWEDEN

Esindaja: PERSSON Lucas SWE
151 LOVIDIUS Edvin 10022447905 SWE
152 PEDERSEN Eric 10022457504 SWE
153 FORSSELL Hugo 10016211411 SWE
154 STALBERG Albin 10022355450 SWE
155 LENNATSSON Hugo 10022431434 SWE
156 LARSSON David 10022263605 SWE
157 ERIKSSON KVIST Linus 10015690439 SWE
157 LINDGREN Emil 10022577641 SWE
SPC

SAINT PIRAN

Esindaja: HOLOHAN Liam GBR
161 HUCKS Oliver 10023757506 GBR
162 SYMONDS Bradley 10018032078 GBR
163 MAZZONE Tom 10013871990 GBR
164 MAZZONE Leon 10014671434 GBR
165 GILL Michel 10061863651 GBR
166 BRADBURY Stephen 10009126973 GBR
LTU

NATIONAL TEAM LITHUANIA

Esindaja: BAGDONAS Gediminas LTU
171 IVANOVAS Olegas 10052436160 LTU
172 ŠIŠKEVIČIUS Evaldas 10004589801 LTU
173 LAŠINIS Venantas 10009973705 LTU
174 MATŪZEVIČIUS Žygimantas 10036592626 LTU
175 KELMELIS Aristidas 10036589390 LTU
176 RAUGALA Gustas 10036589087 LTU
TCM

TASHKENT CITY PROFESSIONAL CYCLING TEAM

Esindaja: KARIMOV Ruslan UZB
181 ELLI Konstantin 10045957772 UZB
182 SAIDOV Ulugbek 10011045048 UZB
183 BAKHTIYOROV Umidjon 10096871658 UZB
184 RAKHIMBAEV Bekhzodbek 10083113220 UZB
185 KHALMURATOV Muradjan 10002301914 UZB
186 SUNNATOV Akramjon 10009831538 UZB
VCT

VOLTAS CYCLING TEAM

Esindaja: SABALIAUSKAS Marius LTU
191 STRISKA Mindaugas 10005444108 LTU
192 DZERVUS Darijus 10006601640 LTU
193 ZDANEVICIUS Jokubas 10064601273 LTU
194 STALIUNAS Mantas 10104100279 LTU
195 KOVALIOVAS Edgaras 10009463140 LTU
196 TALACKA Lukas 10008696739 LTU
FIN

NATIONAL TEAM FINLAND

Esindaja: KYLLÖNEN Ilpo FIN
201 KÄLLBERG Axel 10045824703 FIN
202 SILLANKORVA Jaakko 10045810757 FIN
203 VAINIO Veeti 10045810555 FIN
204 MIKKONEN Ilkka 94139553930 FIN
205 KOLEHMAINEN Osakari 10045814292 FIN
206 SAVUKOSKI Severi 10094812773 FIN
207 PELTONEN Ukko 10045808434 FIN
  • Suurtoetajad:

  • Toetajad:

  • Toetajad:

  • Meediapartner:

  • Autopartner:

  • Neutral Service:

  • Toetavad ametkonnad:

  • Liidrisärgid:

  • LIVE veebiülekanne:

Klubi Tartu Maraton MTÜ - Laulupeo pst 25, 51007 Tartu
Telefon: +372 515 0360     Faks: +372 7422 536     E-post: tartumaraton@tartumaraton.ee