et en
28. mai 2022
Laupäeval tõmmati traditsioonilise Tartu GP-ga joon alla tänavusele Tour of Estoniale (UCI 2.1 kategooria).  Kolmest võidusõidupäevast koosnenud tuuri finaaletapi võitis finishiheitluses Norman Vahtra, üldvõidu n...
27. mai 2022
Team Ampler-2024 ridades pedaaliv Madis Mihkels võitis Tour of Estonia Tallinn-Tartu etapi. Tema selja taha jäid austraallane Kaden Groves (Team BikeExchange - Jayco) ja Tšehh Tomáš Bárta (ATT Investments).
26. mai 2022
Neljapäeval Tallinna lauluväljaku ümbruses sõidetud profiratturite velotuuri Tour of Estonia (UCI 2.1 kategooria) avaetapil näitas kiireimat aega Mazowsze Serce Polski meeskonna rattur Marceli Boguslawski. Madis ...

Tulemused

Prindi
Vali etapp:
Koht Number UCI kood Nimi Riik Meeskond Aeg Kaotus
1. 172 10004589801 SISKEVICIUS, Evaldas LTU NATIONAL TEAM LITHUANIA (LTU) 8h05'46'' 0''
2. 4 10009498506 VAHTRA, Norman EST NATIONAL TEAM ESTONIA (EST) 8h05'48'' 2''
3. 32 10011168320 GROVES, Kaden AUS TEAM BIKEEXCHANGE - JAYCO (BEX) 8h06'08'' 22''
4. 63 10075223076 MIHKELS, Madis EST TEAM AMPLER-TARTU2024 (TAT) 8h06'08'' 22''
5. 35 10007229817 EDMONDSON, Alexander AUS TEAM BIKEEXCHANGE - JAYCO (BEX) 8h06'25'' 39''
6. 86 10007951455 STOSZ, Patryk POL VOSTER ATS TEAM (VOS) 8h06'26'' 40''
7. 6 10006996613 PRUUS, Peeter EST NATIONAL TEAM ESTONIA (EST) 8h06'34'' 48''
8. 41 10007527988 RÄIM, Mihkel EST BURGOS-BH (BBH) 8h06'34'' 48''
9. 82 10015092978 MURIAS, Jakub POL VOSTER ATS TEAM (VOS) 8h06'36'' 50''
10. 111 10023243204 PETERS, Arne NED ALLINQ CONTINENTAL CYCLINGTEAM (ALQ) 8h06'36'' 50''
11. 173 10009973705 LASINIS, Venantas LTU NATIONAL TEAM LITHUANIA (LTU) 8h06'39'' 53''
12. 34 10010750917 STEWART, Campbell NZL TEAM BIKEEXCHANGE - JAYCO (BEX) 8h06'39'' 53''
13. 24 10008730283 KACZMAREK, Jakub POL HRE MAZOWSZE SERCE POLSKI (MSP) 8h06'40'' 54''
14. 5 10008687443 NISU, Oskar EST NATIONAL TEAM ESTONIA (EST) 8h06'40'' 54''
15. 141 10023479135 KUBIS, Lukas SVK DUKLA BANSKA BYSTRICA (DKB) 8h06'43'' 57''
16. 77 10014921210 PLUTO, Martin LAT NATIONAL TEAM LATVIA (LAT) 8h06'43'' 57''
17. 45 10045497024 EZQUERRA MUELA, Jesus ESP BURGOS-BH (BBH) 8h06'43'' 57''
18. 153 10016211411 FORSSELL, Hugo SWE NATIONAL TEAM SWEDEN (SWE) 8h06'45'' 59''
19. 7 10034813684 ÄRM, Rait EST NATIONAL TEAM ESTONIA (EST) 8h06'46'' 1'00''
20. 33 10010790828 O'BRIEN, Kelland AUS TEAM BIKEEXCHANGE - JAYCO (BEX) 8h06'52'' 1'06''
21. 3 10011022921 KIVISTIK , Gert EST NATIONAL TEAM ESTONIA (EST) 8h06'52'' 1'06''
22. 103 10015851400 SZOSTKA, Pawel POL SANTIC-WIBATECH (SWT) 8h06'54'' 1'08''
23. 46 10014356586 FUENTES PANIEGO, Angel ESP BURGOS-BH (BBH) 8h06'54'' 1'08''
24. 65 10052181435 KRASTS, Alekss LAT TEAM AMPLER-TARTU2024 (TAT) 8h06'55'' 1'09''
25. 72 10006467153 FLAKSIS , Andzs LAT NATIONAL TEAM LATVIA (LAT) 8h06'55'' 1'09''
26. 57 10007189195 HENTTALA, Joonas FIN TEAM NOVO NORDISK (TNN) 8h06'56'' 1'10''
27. 101 10008721189 SCHORMAIR, Fabian GER SANTIC-WIBATECH (SWT) 8h06'57'' 1'11''
28. 155 10022431434 LENNARTSSON, Hugo SWE NATIONAL TEAM SWEDEN (SWE) 8h07'04'' 1'18''
29. 94 10009503758 GRUBER, Pavel CZE TUFO – PARDUS PROSTEJOV (SKC) 8h07'05'' 1'19''
30. 125 10009338656 PETRUS, Jiri CZE ATT INVESTMENTS (ATT) 8h07'13'' 1'27''
31. 192 10006601640 DZERVUS, Darijus LTU VOLTAS CYCLING TEAM (VCT) 8h07'46'' 2'00''
32. 127 10091211508 BARTA, Tomas CZE ATT INVESTMENTS (ATT) 8h09'02'' 3'16''
33. 73 10052195074 KALVERSS, Matiss LAT NATIONAL TEAM LATVIA (LAT) 8h09'07'' 3'21''
34. 51 10022774065 KOPECKY, Matyas CZE TEAM NOVO NORDISK (TNN) 8h09'12'' 3'26''
35. 37 10015077925 KONYCHEV, Alexander ITA TEAM BIKEEXCHANGE - JAYCO (BEX) 8h09'19'' 3'33''
36. 105 10010661088 HALLER , Patrick GER SANTIC-WIBATECH (SWT) 8h09'22'' 3'36''
37. 44 10011233994 PELEGRI FERRANDIS, Oscar ESP BURGOS-BH (BBH) 8h09'23'' 3'37''
38. 27 10009350275 PAWLAK, Tobiasz POL HRE MAZOWSZE SERCE POLSKI (MSP) 8h09'32'' 3'46''
39. 54 10016185038 IRVINE, Declan AUS TEAM NOVO NORDISK (TNN) 8h09'35'' 3'49''
40. 84 10004032251 PATERSKI, Maciej POL VOSTER ATS TEAM (VOS) 8h09'37'' 3'51''
41. 203 10045810555 VAINIO, Veeti FIN NATIONAL TEAM FINLAND (FIN) 8h09'49'' 4'03''
42. 85 10007951859 GRABIS, Mateusz POL VOSTER ATS TEAM (VOS) 8h09'50'' 4'04''
43. 83 10015849174 KOSTANSKI, Mateusz POL VOSTER ATS TEAM (VOS) 8h09'52'' 4'06''
44. 154 10022355450 STALBERG, Albin SWE NATIONAL TEAM SWEDEN (SWE) 8h09'55'' 4'09''
45. 26 10010957445 BANASZEK, Norbert POL HRE MAZOWSZE SERCE POLSKI (MSP) 8h09'55'' 4'09''
46. 14 10013303633 JOBBER , James GBR KUWAIT PRO CYCLING TEAM (KPT) 8h09'57'' 4'11''
47. 112 10014759946 VAN DER HORST, Dennis NED ALLINQ CONTINENTAL CYCLINGTEAM (ALQ) 8h09'59'' 4'13''
48. 67 10052435352 MIKUTIS, Aivaras LTU TEAM AMPLER-TARTU2024 (TAT) 8h10'47'' 5'01''
49. 96 10011131742 HOLEC , Richard CZE TUFO – PARDUS PROSTEJOV (SKC) 8h10'48'' 5'02''
50. 164 10014671434 MAZZONE, Leon GBR SAINT PIRAN (SPC) 8h10'51'' 5'05''
51. 61 10015383372 KÖSTER, Artjom EST TEAM AMPLER-TARTU2024 (TAT) 8h11'08'' 5'22''
52. 66 10052853361 RUBENIS, Pauls LAT TEAM AMPLER-TARTU2024 (TAT) 8h11'09'' 5'23''
53. 202 10045810757 SILLANKORVA, Jaakko FIN NATIONAL TEAM FINLAND (FIN) 8h15'14'' 9'28''
54. 152 10022457504 PEDERSEN, Eric SWE NATIONAL TEAM SWEDEN (SWE) 8h15'15'' 9'29''
55. 93 10052459907 PETR, Ondrej CZE TUFO – PARDUS PROSTEJOV (SKC) 8h15'16'' 9'30''
56. 163 10013871990 MAZZONE, Tom GBR SAINT PIRAN (SPC) 8h15'19'' 9'33''
57. 115 10014285353 LOWIK, Robin NED ALLINQ CONTINENTAL CYCLINGTEAM (ALQ) 8h15'20'' 9'34''
58. 205 10045814292 KOLEHMAINEN, Oskari FIN NATIONAL TEAM FINLAND (FIN) 8h15'30'' 9'44''
59. 107 10010184172 RUDYK, Bartosz POL SANTIC-WIBATECH (SWT) 8h15'31'' 9'45''
60. 195 10009463140 KOVALIOVAS, Edgaras LTU VOLTAS CYCLING TEAM (VCT) 8h15'33'' 9'47''
61. 174 10036592626 MATUZEVICIUS, Zygimantas LTU NATIONAL TEAM LITHUANIA (LTU) 8h15'40'' 9'54''
62. 106 10015848770 PROC, Bartlomiej POL SANTIC-WIBATECH (SWT) 8h18'22'' 12'36''
63. 114 10015075194 VAN UUM, Lars NED ALLINQ CONTINENTAL CYCLINGTEAM (ALQ) 8h18'35'' 12'49''
64. 161 10023757506 HUCKS, Oliver GBR SAINT PIRAN (SPC) 8h23'00'' 17'14''
65. 196 10008696739 TALACKA, Lukas LTU VOLTAS CYCLING TEAM (VCT) 8h23'05'' 17'19''
  • Suurtoetajad:

  • Toetajad:

  • Toetajad:

  • Meediapartner:

  • Autopartner:

  • Neutral Service:

  • Toetavad ametkonnad:

  • Liidrisärgid:

  • LIVE veebiülekanne:

Klubi Tartu Maraton MTÜ - Laulupeo pst 25, 51007 Tartu
Telefon: +372 515 0360     Faks: +372 7422 536     E-post: tartumaraton@tartumaraton.ee