27. mai 2023
2023 Tour of Estonia sõideti see aasta nagu ka eelmine aasta 10,3 km pikkusel linnaringil, mida profiratturid läbisid 16 korda (164,8 km). Viimasel ringil pani enda tugevuse maksma taanlane Rasmus Bøgh Wallin ni...
26. mai 2023
Saksamaa meeskonna Maloja Pushbikers ridades pedaaliv Filippo Fortinvõitis Tour of Estonia Tallinn-Tartu etapi. Teise koha sai eestlane Markus Pajur (Team Tartu2024) ja kolamandaks tuli võitja meeskonnakaaslan...
25. mai 2023
Reedel startiv profiratturite mõõduvõtt Tour of Estonia ehk Eestimaa velotuur tähistab see aasta esimest suurt juubelit, sest üritust korraldatakse täpselt kümnendat korda.
|
1. |
101 |
10007527988 |
RÄIM, Mihkel |
EST |
ISRAEL CYCLING ACADEMY (ICA) |
8h31'08'' |
0h00'00'' |
2. |
103 |
10005391564 |
BRÄNDLE, Matthias |
AUT |
ISRAEL CYCLING ACADEMY (ICA) |
8h31'18'' |
0h00'10'' |
3. |
102 |
10008199312 |
BARBIER, Rudy |
FRA |
ISRAEL CYCLING ACADEMY (ICA) |
8h31'20'' |
0h00'12'' |
4. |
63 |
10022577641 |
LINDGREN, Emil |
SWE |
NATIONAL TEAM SWEDEN (SWE) |
8h31'26'' |
0h00'18'' |
5. |
2 |
10004032251 |
PATERSKI, Maciej |
POL |
WIBATECH MERX (WIB) |
8h31'27'' |
0h00'19'' |
6. |
16 |
10006996613 |
PRUUS, Peeter |
EST |
NATIONAL TEAM ESTONIA (EST) |
8h31'27'' |
0h00'19'' |
7. |
26 |
10007659243 |
PLANET, Charles |
FRA |
TEAM NOVO NORDISK (TNN) |
8h31'28'' |
0h00'20'' |
8. |
25 |
10005660336 |
PERON, Andrea |
ITA |
TEAM NOVO NORDISK (TNN) |
8h31'29'' |
0h00'21'' |
9. |
92 |
10004608995 |
KUREK, Adrian |
POL |
HUROM BDC DEVELOPMENT (THU) |
8h31'29'' |
0h00'21'' |
10. |
104 |
10007214356 |
CARISEY, Clement |
FRA |
ISRAEL CYCLING ACADEMY (ICA) |
8h31'30'' |
0h00'22'' |
11. |
3 |
10005606984 |
PODLASKI, Michal |
POL |
WIBATECH MERX (WIB) |
8h31'31'' |
0h00'23'' |
12. |
65 |
10016211411 |
FORSSELL, Hugo |
SWE |
NATIONAL TEAM SWEDEN (SWE) |
8h31'31'' |
0h00'23'' |
13. |
15 |
10034813684 |
ÄRM, Rait |
EST |
NATIONAL TEAM ESTONIA (EST) |
8h31'31'' |
0h00'23'' |
14. |
4 |
10009547511 |
BOGUSLAWSKI, Marceli |
POL |
WIBATECH MERX (WIB) |
8h31'32'' |
0h00'24'' |
15. |
41 |
10005747535 |
MAIKIN, Roman |
RUS |
MINSK CYCLING CLUB (MCC) |
8h31'32'' |
0h00'24'' |
16. |
14 |
10009498506 |
VAHTRA, Norman |
EST |
NATIONAL TEAM ESTONIA (EST) |
8h31'33'' |
0h00'25'' |
17. |
123 |
10007461708 |
BOGDANOVIČS, Maris |
LAT |
NATIONAL TEAM LATVIA (LAT) |
8h31'34'' |
0h00'26'' |
18. |
125 |
10002879062 |
SARAMOTINS, Aleksejs |
LAT |
NATIONAL TEAM LATVIA (LAT) |
8h31'35'' |
0h00'27'' |
19. |
62 |
10011048684 |
BERGSTRÖM FRISK, Erik |
SWE |
NATIONAL TEAM SWEDEN (SWE) |
8h31'36'' |
0h00'28'' |
20. |
105 |
10007584471 |
PERRY, Benjamin |
CAN |
ISRAEL CYCLING ACADEMY (ICA) |
8h31'37'' |
0h00'29'' |
21. |
32 |
10014630008 |
NOVIKOV, Savva |
RUS |
NATIONAL TEAM RUSSIA (RUS) |
8h31'37'' |
0h00'29'' |
22. |
61 |
10011048785 |
ERIKSSON, Jacob |
SWE |
NATIONAL TEAM SWEDEN (SWE) |
8h31'38'' |
0h00'30'' |
23. |
5 |
10007951657 |
KONWA, Piotr |
POL |
WIBATECH MERX (WIB) |
8h31'38'' |
0h00'30'' |
24. |
23 |
10003214724 |
KUSZTOR, Peter |
HUN |
TEAM NOVO NORDISK (TNN) |
8h31'38'' |
0h00'30'' |
25. |
56 |
10009973705 |
LASINIS, Venantas |
LTU |
NATIONAL TEAM LITHUANIA (LTU) |
8h31'39'' |
0h00'31'' |
26. |
24 |
10007189195 |
HENTTALA, Joonas |
FIN |
TEAM NOVO NORDISK (TNN) |
8h31'41'' |
0h00'33'' |
27. |
132 |
10009166379 |
KANEPEJS, Deins |
LAT |
AMORE & VITA - PRODIR (AMO) |
8h31'41'' |
0h00'33'' |
28. |
1 |
10005354582 |
STEPNIAK, Grzegorz |
POL |
WIBATECH MERX (WIB) |
8h31'42'' |
0h00'34'' |
29. |
33 |
10023524100 |
GONOV, Lev |
RUS |
NATIONAL TEAM RUSSIA (RUS) |
8h31'42'' |
0h00'34'' |
30. |
73 |
10011027062 |
JUNTUNEN, Antti Jussi |
FIN |
NATIONAL TEAM FINLAND (FIN) |
8h31'43'' |
0h00'35'' |
31. |
45 |
10009166682 |
KARALIOK, Yauheni |
BLR |
MINSK CYCLING CLUB (MCC) |
8h31'43'' |
0h00'35'' |
32. |
43 |
10009049373 |
STROKAU, Vasili |
BLR |
MINSK CYCLING CLUB (MCC) |
8h31'43'' |
0h00'35'' |
33. |
84 |
10006824336 |
HOFER, Andreas |
AUT |
HRINKOW ADVARICS CYCLEANG (HAC) |
8h31'44'' |
0h00'36'' |
34. |
96 |
10011026860 |
BUDZIŃSKI, Marcin |
POL |
HUROM BDC DEVELOPMENT (THU) |
8h31'44'' |
0h00'36'' |
35. |
131 |
10004610514 |
LUKSEVICS, Viesturs |
LAT |
AMORE & VITA - PRODIR (AMO) |
8h31'45'' |
0h00'37'' |
36. |
75 |
10016110064 |
PIETIKÄINEN, Sauli |
FIN |
NATIONAL TEAM FINLAND (FIN) |
8h31'45'' |
0h00'37'' |
37. |
83 |
10002931606 |
GRAF, Andreas |
AUT |
HRINKOW ADVARICS CYCLEANG (HAC) |
8h31'48'' |
0h00'40'' |
38. |
13 |
10008677743 |
KALF, Steven |
EST |
NATIONAL TEAM ESTONIA (EST) |
8h31'48'' |
0h00'40'' |
39. |
67 |
10010993619 |
LUNDGREN, Isac |
SWE |
NATIONAL TEAM SWEDEN (SWE) |
8h31'48'' |
0h00'40'' |
40. |
122 |
10007511117 |
VOSEKALNS, Andris |
LAT |
NATIONAL TEAM LATVIA (LAT) |
8h31'49'' |
0h00'41'' |
41. |
134 |
10009788189 |
TIZZA, Marco |
ITA |
AMORE & VITA - PRODIR (AMO) |
8h31'50'' |
0h00'42'' |
42. |
112 |
10047918081 |
TYRPEKL, Karel |
CZE |
TUFO PARDUS PROSTEJOV (SKC) |
8h31'50'' |
0h00'42'' |
43. |
136 |
10010172149 |
GAVARS, Eriks Toms |
LAT |
AMORE & VITA - PRODIR (AMO) |
8h31'51'' |
0h00'43'' |
44. |
94 |
10009667244 |
GĄSIOROWSKI, Mariusz |
POL |
HUROM BDC DEVELOPMENT (THU) |
8h31'53'' |
0h00'45'' |
45. |
51 |
10010806790 |
ADOMAITIS, Rojus |
LTU |
NATIONAL TEAM LITHUANIA (LTU) |
8h31'54'' |
0h00'46'' |
46. |
35 |
10034952922 |
BERSENEV, Nikita |
RUS |
NATIONAL TEAM RUSSIA (RUS) |
8h31'54'' |
0h00'46'' |
47. |
64 |
10015764403 |
WALL, Christoffer |
SWE |
NATIONAL TEAM SWEDEN (SWE) |
8h31'55'' |
0h00'47'' |
48. |
85 |
10011724957 |
LODERER, Timon |
GER |
HRINKOW ADVARICS CYCLEANG (HAC) |
8h31'57'' |
0h00'49'' |
49. |
72 |
10045808434 |
PELTONEN, Ukko Iisakki |
FIN |
NATIONAL TEAM FINLAND (FIN) |
8h31'58'' |
0h00'50'' |
50. |
111 |
10091211508 |
BARTA, Tomaš |
CZE |
TUFO PARDUS PROSTEJOV (SKC) |
8h32'00'' |
0h00'52'' |
51. |
7 |
10006890923 |
WARCHOL, Bartosz |
POL |
WIBATECH MERX (WIB) |
8h32'01'' |
0h00'53'' |
52. |
42 |
10003243723 |
VORGANOV, Eduard |
RUS |
MINSK CYCLING CLUB (MCC) |
8h32'02'' |
0h00'54'' |
53. |
27 |
10010029881 |
KAMSTRA, Brian |
NED |
TEAM NOVO NORDISK (TNN) |
8h32'18'' |
0h01'10'' |
54. |
11 |
10003226747 |
JÕEÄÄR, Gert |
EST |
NATIONAL TEAM ESTONIA (EST) |
8h32'20'' |
0h01'12'' |
55. |
82 |
10015603442 |
EICHINGER, Daniel |
AUT |
HRINKOW ADVARICS CYCLEANG (HAC) |
8h32'43'' |
0h01'35'' |
56. |
22 |
10015809869 |
BRAND, Sam |
GBR |
TEAM NOVO NORDISK (TNN) |
8h32'47'' |
0h01'39'' |
57. |
31 |
10010165277 |
NIKIFOROV, Arseny |
RUS |
NATIONAL TEAM RUSSIA (RUS) |
8h32'48'' |
0h01'40'' |
58. |
6 |
10008696436 |
SYKALA, Wojciech |
POL |
WIBATECH MERX (WIB) |
8h33'03'' |
0h01'55'' |
59. |
66 |
10008660565 |
ANDERSSON, Emil |
SWE |
NATIONAL TEAM SWEDEN (SWE) |
8h33'12'' |
0h02'04'' |
60. |
12 |
10004727419 |
JAKIN, Alo |
EST |
NATIONAL TEAM ESTONIA (EST) |
8h33'21'' |
0h02'13'' |
61. |
52 |
10010170331 |
BENIUSIS, Justas |
LTU |
NATIONAL TEAM LITHUANIA (LTU) |
8h33'23'' |
0h02'15'' |
62. |
17 |
10008687443 |
NISU, Oskar |
EST |
NATIONAL TEAM ESTONIA (EST) |
8h33'23'' |
0h02'15'' |
63. |
54 |
10015992250 |
SIDEIKIS, Povilas |
LTU |
NATIONAL TEAM LITHUANIA (LTU) |
8h33'31'' |
0h02'23'' |
64. |
121 |
10052175775 |
RAZINSKIS, Alekss Jānis |
LAT |
NATIONAL TEAM LATVIA (LAT) |
8h34'05'' |
0h02'57'' |
65. |
124 |
10015228475 |
PAVLOVS, Evalds |
LAT |
NATIONAL TEAM LATVIA (LAT) |
8h34'17'' |
0h03'09'' |
66. |
113 |
10006903552 |
PSZCZOLARSKI, Wojciech |
POL |
TUFO PARDUS PROSTEJOV (SKC) |
8h34'47'' |
0h03'39'' |
67. |
106 |
10007810605 |
SCHREURS, Hamish |
NZL |
ISRAEL CYCLING ACADEMY (ICA) |
8h35'58'' |
0h04'50'' |
68. |
53 |
10006601640 |
DZERVUS, Darijus |
LTU |
NATIONAL TEAM LITHUANIA (LTU) |
8h38'26'' |
0h07'18'' |
69. |
97 |
10015847659 |
KUS, Adam |
POL |
HUROM BDC DEVELOPMENT (THU) |
8h38'35'' |
0h07'27'' |
70. |
114 |
10015528771 |
DOLNICEK, Marek |
CZE |
TUFO PARDUS PROSTEJOV (SKC) |
8h42'02'' |
0h10'54'' |
71. |
74 |
10015126728 |
UUSIPERHE, Jesse |
FIN |
NATIONAL TEAM FINLAND (FIN) |
8h43'34'' |
0h12'26'' |
|